pl de
 
In Text
In Title
In Short
In Web Title
In Author
In Date
In Tag

 Rekomendacje


Zlecenia, których się podejmujemy, staramy się wykonywać rzetelnie i terminowo.  Zależy nam, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług - usatysfakcjonowany Klient jest dla nas najlepszą reklamą oraz dodaje nam sił do lepszego wykonywania kolejnych prac.  Każde udane przedsięwzięcie jest filarem rozwoju naszej Firmy, tym bardziej wartościowe jeśli jest podparte rekomendacjami naszych zadowolonych Klientów.

Do naszych Klientów zadowolonych z naszych usług zwracamy się z wielką prośbą o przesyłanie nam rekomendacji pisemnych, również w formie elektronicznej. Państwa szczere rekomendacje obejmujące należyte wykonanie naszych usług, których efektem są oryginalne i sprawdzone nagrobki granitowe, grobowce wykonane z granitu czy też kamień naturalny mający szerokie zastosowanie w budownictwie są dla nas prawdziwym powodem do dumy. Prezentowane poniżej rekomendacje pochodzą z całej Polski, w szczególności Małopolska Kraków Mszana Dolna Zakopane rejon Podhala oraz Nowego Sącza.

 

"Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Jurkowie składa serdecznie podziękowanie (...) za solidne, staranne i terminowe wykonanie posadzki w zabytkowym kościele w Jurkowie(...) Firma ta jest godna uznania i polecenia za solidność, fachowość i terminowość wykonania."


Ks. Tadeusz Piwowarski                                                                                             /proboszcz parafii/

Jurków, Małopolska

 

 

"Firma MILBART (...) wykonała parapety granitowe w nowo wybudowanym Budynku Dydaktycznym Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Zakres prac obejmował wykonanie, dostawę oraz montaż granitowych parapetów w ilości około 320 sztuk (...) prace zostały wykonane terminowo i z należytą starannością."

Mostostal Warszawa S.A. Region Południowy Oddział Kraków
kierownik kontraktu Paweł Stefanik

Kraków, Małopolska

 

 

"Firma MILBART(...) wykonała w naszym parafialnym kościele ołtarz, ambonę, chrzcielnicę, podstawy pod tabernakulum i przy bocznych ołtarzach(...) Prace były wykonywane solidnie, bez najmniejszej zwłoki (...) Osobiście polecam usługi Firmy MILBART znanej nie tylko w naszym mieście, ale także w innych regionach Polski."

Z wyrazami czci i szacunku                                                                                                Ks. Proboszcz Stanisław Parzygnat Mszana Dolna

Mszana Dolna, Małopolska

 

 

"Firma MILBART (...) wykonała w kościele p.w.Św.Wojciecha w Margoninie prace związane z położeniem marmurowej posadzki w prezbiterium, wykonaniem marmurowego ołtarza, ambonki i miejsca przewodniczenia.  Prace zostały wykonane zgodnie z projektem i w terminie. (...)

Firma MILBART (...) wykazała się solidnością i sumiennością.  Usługi tej firmy są godne polecenia."

Ks.Proboszcz Parafii Św.Wojciecha w Margoninie, 20.12.2010r.

Margonin, Wielkopolska


"Parafia Św.Jana Chrzciciela w Sopotni Małej składa serdeczne podziękowania na ręce właściciela Firmy MILBART (...) za solidne i terminowe wykonanie kompleksowych prac kamieniarskich - posadzki, ołtarza, ambony, itp. (...)  Firma jest godna polecenia jej usług."

Ks.Proboszcz Parafii Św.Jana Chrzciciela w Sopotni Małej, 20.10.2010r.

Sopotnia Mała, Śląsk


"Parafia Mariacka w Krakowie składa podziękowania firmie MILBART z Mszany Dolnej za solidne i terminowe wykonanie schodów wejściowych z piaskowca (...). Firma ta jest godna polecenia jej usług."

Ks.Infułat Archiprezbiter Bazyliki Mariackiej w Krakowie, 4.12.2010r.

Kraków, Małopolska


"Dział Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego potwierdza, że firma MILBART (...) wykonała granitowe postumenty pod neogotyckie rzeźby.
Prace zostały wykonane w ustalonym terminie, zgodnie z szczegółową specyfikacją oraz z należytą starannością."

Kierownik Działu Administracji Kampusu Kraków, 26.11.2010r.

Kraków, Małopolska


"Urząd Gminy Pcim potwierdza, że Firma "MILBART" (...) wykonała w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Pcimiu remont schodów zewnętrznych i wewnętrznych (...), ogrodzenia wokół parkingu przy remizie z elementów kutych.  Prace zostały wykonane w ustalonym terminie i z należytą starannością."

Wójt Gminy Pcim, 8.12.2009r.

Pcim, Małopolska


"Potwierdzam wykonanie remontu mogiły zbiorowej ofiar terroru hitlerowskiego przy ul.Ogrodowej w Mszanie Dolnej (...).   Firma "MILBART" (...) wykonała prace terminowo i solidnie."

Burmistrz Miasta Mszana Dolna, 4.11.2009r.

Mszana Dolna, Małopolska


"(...) Prace wykonane zostały terminowo i solidnie, tak przy nagrobku, jak i (..) parapetów do budynku (...)"

Zgromadzenie SS Franciszkanek Rodziny Maryi - Kraków, 10.07.2009r.

Kraków, Małopolska


"Potwierdzam wykonanie postumentu z marmuru pod figurę Św.Antoniego (...)

Z wdzięcznością,"

Ks. Proboszcz Parafii w Rabie Niżnej, 9.06.2009r.

Raba Niżna, Małopolska


"Potwierdzamy wykonanie przez firmę MILBART (...) montażu schodów i parapetów granitowych do budynku przeznaczonego na usługi turystyczna w Białym Dunajcu.  Prace zostały wykonane solidnie i terminowo."

Anna M., Biały Dunajec, 15.02.2009r.

Biały Dunajec, Małopolska


"Potwierdzam wykonanie przez Firmę MILBART w Mszanie Dolnej prac kamieniarskich w zakresie wykonania i montażu schodów granitowych na zewnątrz (płomieniowanych) w Rabce przy ul.Podhalańskiej.  Prace zostały wykonane solidnie i terminowo."

Robert N., Rabka, 22.05.2009r.

Rabka, Małopolska

 

"Potwierdzam, że firma MILBART (...) jest wykonawcą schodów granitowych zewnętrznych w Kojszówce (...).  Prace zostały wykonane solidnie i terminowo."

Irena S., Kojszówka, 4.07.2009r.

Kojszówka, Małopolska

 

"Potwierdzamy, że firma MILBART (...) jest wieloletnim dostawcą usług i materiałów kamieniarskich (parapety, schody, blaty z kamieni naturalnych) dla naszej firmy.  W/w firma zawsze stara się wykonywać zlecone zadania sprawnie i solidnie."

F.H.U."PRAKTYK", Mszana Dolna, 7.07.2008r.

Mszana Dolna, Małopolska

 

 


printFrom: http://nagrobki.milbart.com/84/rekomendacje/