pl de
 
In Text
In Title
In Short
In Web Title
In Author
In Date
In Tag

Tablice napisowe


Szanowni Państwo

W części nazwanej „TABLICE NAPISOWE” przedstawiamy element nagrobka granitowego, na który wpisuje się inskrypcje dotyczące osoby zmarłej (np.imię i nazwisko, datę urodzin i śmierci), a czasami także sentencję.

W różnych częściach świata ten element przyjmuje różną formę.   W zależności od tradycji i przepisów panujących na danym cmentarzu element ten może leżeć bezpośrednio na ziemi lub może stanowić element większej całości (np.nagrobka).   Nasze "napisówki" mające zastosowanie pod nagrobki granitowe  wykonujemy z różnego rodzaju granitu (zobacz wzory kamieni).  W przeważającej części wykonujemy tablice z czarnego granitu pod nagrobki granitowe.   Na czarnym kamieniu dobrze widać litery oraz ornamenty.

Nasza firma świadczy usługi w zakresie:

  • liternictwa wykonanego metodą kucia lub piaskowania
  • wizerunków oraz portretów wykonywanych metodą grawerowania
  • ornamentów wykonywanych ręcznie lub komputerowo
  • wykonywania rzeźb i płaskorzeźb
  • złocenia – złotem 23 3 karat
  • litery oraz inne dodatki z brązu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stale poszerzamy nasza ofertę o nowe wzory.   W miarę możliwości realizujemy projekty i pomysły klientów.  Mamy nadzieje, że bogaty zbiór wzorów pomoże Państwu dokonać właściwego wyboru odpowiedniej formy tablicy napisowej pod nagrobek granitowy.

Produkowane przez nas tablice napisowe pod nagrobki granitowe oferujemy w całym kraju, przykładem mogą być nagrobki Zakopane, nagrobki Kraków, nagrobki Podhale (cała małopolska).

Zapraszamy do obejrzenia tablic napisowych (przykłady głównie na nagrobkach granitowych z małopolski jak Kraków, Zakopane, rejon Podhala, Nowy Sącz) wykonywanych przez naszą firmę:

Loading ....
printFrom: http://nagrobki.milbart.com/12/tablice_napisowe/